Hale stalowe

Konstrukcje stalowe

Przedstawiamy kompleksową ofertę hal stalowych o szerokiej gamie zastosowań, które są dużo tańszą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Przeprowadzamy Klientów przez cały proces budowy hali stalowej, od dobrania takich parametrów jak wymiary, elementy konstrukcji, obciążenie śniegowo-wiatrowe aż po montaż i serwis pogwarancyjny.

Swój proces produkcyjny opieramy na kilkunastu latach doświadczenia i stałym rozwoju zgodnie z normami zarówno Polskimi jak i Europejskimi. Ponadto stawiamy na rzetelność we współpracy dbając o takie aspekty jak terminowość, jakość wykonania, transparentność i bezpieczeństwo. Zapewniamy, że nasza hala stalowa sprosta wysokim oczekiwaniom Klienta. Jesteśmy tego pewni gdyż posiadamy własny zespół projektowy, który sprawdził się przy niejednej realizacji.

Hale w zależności od przeznaczenia mogą być wyposażone w bramę segmentową, rolowaną lub dwuskrzydłową oraz dodatkowe drzwi ewakuacyjne. W poszyciu hali mogą być wykonane okna z transparentnej folii PVC oraz otwory wentylacyjne.

Hale o konstrukcji stalowej to idealne rozwiązanie dla osób wymagających bezpieczeństwa niezależnie od pory roku. Tego typu budynki doskonale sprawdzą się jako obiekty sportowe czy rolne. Zastosowanie konstrukcji stalowej jest tańsze od tej wykonanej w aluminium. Namioty i hale o konstrukcji stalowej odznaczają się wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz wykazują bardzo długą żywotność, przez co znajdują swoje zastosowanie nawet w przemyśle.

Hale stalowe firmy BEST-POL znalazły nabywców w całym kraju i Europie. Zależnie od potrzeb inwestorów służą jako magazyny, hale produkcyjne, miejsca do zajęć sportowych, hangary czy hale rolnicze.

PARAMETRY HAL STALOWYCH

Dbamy o to, aby nasze hale stalowe produkowane były w oparciu o wysokie parametry mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i żywotność.

Co ważne, hale stalowe to obiekty całoroczne i nie wymagają odśnieżania ani dodatkowego ogrzewania w okresie zimowym.

WYTRZYMAŁE I TRWAŁE

Konstrukcja jednonawowej kratownicy cynkowanej ogniowo, obliczonej na maksymalne obciążenia śniegowo-wiatrowe zgodnie z normami EUROCODE.

DWIE KONSTRUKCJE

Konstrukcja dachu może być dwu- lub wielospadowa.

KONFIGUROWALNE

Poszycie standardowej hali namiotowej wykonane jest w całości z grubego materiału PVC. Ściany hali można także wykonać z blachy trapezowej oraz płyty izolacyjnej.

CERTYFIKOWANE

Hale produkowane zgodnie z normą EN 1090-2 i posiadające certyfikat CE.

dostępne wymiary hal

Szerokość

8m do 40 m

Długość

Nieograniczona

Wysokość ścian

Od 3 do 6m

PROCES PRODUKCJI HAL STALOWYCH

1. Rozpoznanie oczekiwań klienta

Proces produkcji zaczyna się już w momencie rozmowy z klientem, kiedy naszym podstawowym celem jest zidentyfikowanie wszystkich potrzeb klienta i przygotowanie procesu dopasowanego do ustaleń.

2. Przygotowanie konkretnych konfiguracji

W oparciu o przekazane wymagania ze strony Klienta przygotowujemy propozycje konfiguracji hali stalowej i wspólnie ustalamy najbardziej dopasowaną wersję. Projektując halę, kierujemy się obliczeniami oraz dokładnymi symulacjami, które zapewniają wysoką wytrzymałość hali i powodzenie całej realizacji.

3. Przekazanie projektu do produkcji

Wybrana konfiguracja trafia do naszej fabryki, gdzie każdy element realizujemy z największą dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Nad sprawnym przebiegiem produkcji w każdym jej etapie czuwa doświadczony zespół specjalistów.

4. Dostawa i montaż hali

Po wytworzeniu elementy konstrukcji dostarczane są na wcześniej ustalone miejsce i przystępujemy do ostatniego etapu budowy hali stalowej czyli montażu.

5. Gwarancja i serwis

Nasza oferta obejmuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aby hala stalowa zawsze spełniała potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

skontaktuj się

Szymon
Lewandowski
Przedstawiciel Handlowy