FAQ

Niniejsza strona FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z naszymi halami, które powstają na w procesie ofertowania, z którymi spotyka się nasz dział wsparcia technicznego. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania to nie wahaj się do nas napisać wypełniając formularz kontaktowy.

Jakie są koszty dostawy (logistyka hali)?

Zapewniamy pełną obsługę logistyczną. Oferujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie zależnie od wielkości hali jak i miejsca dostawy.

Czy wykonujecie montaże hal?

W naszej szerokiej gamie usług oferujemy również możliwość montażu hali, w każdym z krajów, gdzie sprzedajemy nasze produkty. Posiadamy zespół doświadczonych monterów, którzy dokładają wszelkich starań, aby montaż hali przeprowadzony był sprawnie i profesjonalnie. Satysfakcja klienta jest dla najwyższą wartością.

Czy hala to obiekt z możliwością zmiany lokalizacji?

Istnieje możliwość zmiany lokalizacji hali. Następuje demontaż hali, a następie zbudowana zostanie w nowej lokalizacji. Planując taką zmianę lokalizacji, należy oczywiście uwzględnić parametry śnieżne i wiatrowe hali – dotyczące jej wytrzymałości.

Jak długo wytrzyma hala?

Nasze hale to obiekty o długoletniej wytrzymałości. Użytkowanie takiej zabudowy to minimum kilkanaście lat. Bez obaw hala może być wykorzystana z myślą o długoletnim magazynowaniu. Jest o bardzo dobra inwestycja – nie ustępująca w żadnym zakresie innym rozwiązaniom stosowanym w gospodarce magazynowej.

Jaka jest gwarancja na poszycie i na konstrukcję?

Na nasze produkty udzielamy 36 miesięcznej gwarancji. Okres gwarancji obejmuje zarówno poszycie hali jak i samą konstrukcję. W tym czteroletnim okresie wszelkie ujawnione wady będą usunięte w ramach pakietu gwarancyjnego.

Czy są certyfikaty na poszczególne materiały?

Produkty oferowane pod marką HugeHalls posiadają każdorazowo certyfikat CE. Skrót CE to pierwsze litery słów Conformite Europeenne – co w tłumaczeniu z języka francuskiego oznacza, że produkt jest wyprodukowany zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Klient otrzymuje pewność, że hala spełnia wszelki normy jakości i bezpieczeństwa.

Czy jesteśmy w stanie łączyć w poszyciu różne materiały?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta nasze podejście do projektowania hal jest bardzo elastyczne i kreatywne. Możliwe jest łączenie różnych materiałów – aby spełnić życzenia klienta dotyczące kolorystyki – ale co najważniejsze podnieść funkcjonalność obiektu. Stosujemy rozwiązania, które pomagają zachować dobrą widoczność i korzystanie z światła dziennego. Zapytaj naszego doradcę handlowego o możliwości!

Czy posiadacie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny?

Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zapewnia klientowi pełne poczucie bezpieczeństwa w zakresie użytkowania hali. Klient zawsze może zwrócić się do nas z prośbą o wsparcie w zakresie technicznym – HugeHalls Team chętnie Państwu w tym pomoże. Oferujemy również coroczne przeglądy serwisowe, nawet dla małych obiektów.

Jakie są możliwości finansowania hali (leasing, kredyt lub wynajem długoterminowy)?

W odpowiedzi na Państwa potrzeby stworzyliśmy szerokie możliwości finansowania budowy obiektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze leasingu i całej gamy kredytów dla oferowanych hal. Chętnie pomożemy również w innych rozwiązaniach jak wynajem długoterminowy.

Czy załatwiacie dokumenty i pozwolenia na budowy z urzędami?

Nasz profesjonalny zespół złożony z doświadczonych konstruktorów przygotuje dla Państwa pełną dokumentację wymaganą przez urząd, pod którego jurysdykcją jest teren budowy na którym ma być wzniesiona hala. Współpracujemy również z biurami projektowymi, które pomagają załatwiać formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budową tego typu obiektów. Tak przygotowany projekt obiektu jest podstawą o wystąpienie o pozwolenie na budowę hali.

Jakie są koszty wynajmu urządzeń potrzebnych do montażu?

Realizacja i montaż hali, wymaga użycia sprzętu typu teleskopowy podnośnik koszowy, urządzeń dźwigowych czy wózka widłowego. Jeśli nie dysponują Państwo takim sprzętem zostanie od wypożyczony i dostarczony na plac budowy na czas montażu hali. Zależnie od wielkości hali czas realizacji montażu to od kilku do kilkunastu dni roboczych. Koszt wynajmu jest po stronie inwestora – ale chętnie pomożemy zorganizować taki wynajem – zajmiemy się wszelkimi z tym związanymi procedurami.

Jakie są terminy realizacji inwestycji?

Nasz nowoczesny park maszynowy ma wysoką moc produkcyjną. Jesteśmy w stanie zapewnić, że czas realizacji naszych produktów to 4-8 tygodni. Jeśli jest to produkt dostosowany do specyficznych potrzeb klienta czas produkcyjny – może nie znacznie się wydłużyć. Oczywiście o terminach realizacji zostaną Państwo dokładnie poinformowani w procesie zamówienia hali.

Jakie są możliwe do zastosowania podłogi i podłoża dla hal?

Zamierzając zbudować halę, należy przygotować pod nią odpowiednie podłoże, często cały system fundamentowy. Przygotowanie utwardzonego np. betonowego podłoża leży po stronie inwestora. Więcej szczegółów udzieli Państwu nasz doświadczony doradca handlowy. Wszelkie informacje i formie posadowienia hali zawarte są w projekcie konstrukcyjnym, który zawsze dostarczany jest inwestorowi.

O co chodzi z tymi parametrami śniegowo-wiatrowymi?

Kluczowym przy wyborze producenta hali namiotowej jest sprawdzenie parametrów śniegowo-wiatrowych obowiązujących na terenie, w którym ma być postawiona hala. Bez tej informacji nie jesteśmy w stanie przystąpić do przygotowywania rzetelnej oferty. Jeżeli potrzebujecie Państwo hali, która ma być użytkowana przez wiele lat niezależnie od pogody i pory roku – koniecznie należy zwrócić baczną uwagę na te parametry i wybrać halę o konstrukcji obliczonej na pełne obciążenia śniegowo-wiatrowe obowiązujące dla strefy, w której hala ma być postawiona. Wszelkie oferty typu Hala całoroczna” z drobnym dopiskiem “w razie opadów śnieżnych – odśnieżać, ogrzewać lub zdemontować” świadczą o tym, że taka oferta nie spełnia tych parametrów i powinna zostać wykluczona.

_ _ _