Cennik

Wycenę hali namiotowej zawsze przygotowujemy indywidualnie zgodnie ze specyficznymi potrzebami danego Klienta. Pod uwagę bierzemy głównie następujące czynniki:

  •  typ konstrukcji,
  •  wymiary hali,
  •  lokalizację (położenie w strefie śniegowo-wiatrowej),
  •  oraz zastosowanie.

Koszt budowy hali w głównej mierze zależy od materiału wykorzystanego do konstrukcji. Hala stalowa z zasady będzie tańszym rozwiązaniem od bliźniaczej wykonanej z aluminium. Inne istotne czynniki wpływające na koszt to materiał z którego powstają ściany i poszycie dachu. Koszt budowy hali z płyty warstwowej będzie wyższy od tej wykorzystującej plandeki PVC. Należy również pamiętać o kosztach dodatkowych jak dostawa i montaż.

Klientom przedstawiamy różne warianty i wspólnie wybieramy najbardziej dopasowane rozwiązanie.

Ważne dla oferty

Kluczowym przy wyborze producenta hali namiotowej jest sprawdzenie parametrów śniegowo-wiatrowych obowiązujących na terenie, w którym ma być postawiona hala. Bez tej informacji nie jesteśmy w stanie przystąpić do przygotowywania rzetelnej oferty.

Jeżeli potrzebujecie Państwo hali, która ma być użytkowana przez wiele lat niezależnie od pogody i pory roku - koniecznie należy zwrócić baczną uwagę na te parametry i wybrać halę o konstrukcji obliczonej na pełne obciążenia śniegowo-wiatrowe obowiązujące dla strefy, w której hala ma być postawiona. Wszelkie oferty typu “Hala całoroczna” z drobnym dopiskiem “w razie opadów śnieżnych - odśnieżać, ogrzewać lub zdemontować” świadczą o tym, że taka oferta nie spełnia tych parametrów i powinna zostać wykluczona.

SKŁADOWE WYCENY

Typ hali

Produkujemy wiele typów hal namiotowych, które różnią się od siebie kształtem, gabarytami, konstrukcją oraz przede wszystkim parametrami wytrzymałości na obciążenia śniegowe i wiatrowe.

Przed przystąpieniem do wyceny hali należy precyzyjnie określić jakie będzie przeznaczenie hali, a co za tym idzie jakie parametry wytrzymałościowe musi spełniać konstrukcja hali.

Zupełnie inne parametry wymagane są dla hali namiotowej używanej przez cały rok (również w okresie zimowym przy dużych opadach śniegu) niż dla hali lub namiotu imprezowego używanych tylko sezonowo.

Wymiary hali

Jednym z podstawowych warunków są rozmiary hali. Wycena będzie różniła się w zależności od::

  •  ilości zużytego materiału
  •  rodzaju materiału
  •  konfiguracji elementów konstrukcyjnych

Lokalizacja

Naszą podstawową wartością jest bezpieczeństwo produktów. Dlatego projektując hale bierzemy pod uwagę miejsce w której hala będzie się znajdowała i warunki atmosferyczne, które mogą się tam pojawić.

Idąc dalej, cena hali zamontowanej na południu Hiszpanii będzie inna niż cena hali na północy Norwegii.

Użycie materiałów

Podczas produkcji korzystamy wyłącznie z materiałów sprawdzonych producentów. Ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo i wytrzymałość.

Potrzeby Klienta

Każdy Klient to dla nas indywidualne podejście. Poszczególne wymagania Klienta mogą wpływać na
zwiększenie potrzebnych materiałów konstrukcyjnych, ich rodzaj i tym samym wycenę.