HugeHalls

Obszarem naszego działania jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcji hal namiotowych stanowiących tańszą i szybszą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce i specjalistą w tej dziedzinie. Kreowanie i rozwój marki innowacyjnych hal i namiotów dla przemysłu, handlu, rolnictwa i rekreacji jest naszym głównym wyzwaniem.

Kompleksowa oferta

Firma HugeHalls istnieje od 2006 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą hal namiotowych, konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz wszelkiego rodzaju plandek samochodowych i innych wyrobów z materiałów PCV. Wykonujemy również różnymi metodami grafikę reklamową, dzięki czemu zapewniamy pełną kompleksowość obsługi dla naszych klientów. Sprzedajemy nasze produkty zarówno w Polsce jak i wielu innych krajach w całej Europie. Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień. Były to hale magazynowe, eventowe, bankietowe, hodowlane, targowe, sklepowe, sportowe i inne. Wykonujemy również zamówienia niestandardowe i dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego Klienta. Poza standardowymi rozwiązaniami pokrycia PCV oferujemy również hale o boku z blachy trapezowej czy płyty warstwowej, dowolnej długości i szerokości czy niestandardowym przekroju. Klientów zachęca bogata oferta i najwyższa jakość naszych konstrukcji.

Nieustanny rozwój

Od kilku lat wykorzystujemy do produkcji szereg nowoczesnych technologii (np. zgrzewarki wysokiej częstotliwości, automaty do zgrzewania taśm, roboty spawalnicze i wiele innych) oraz wiele sprawdzonych metod efektywnego działania, dzięki czemu nasze produkty (hale namiotowe, namioty, plandeki samochodowe) i usługi są bardzo wysokiej jakości oraz w pełni zgodne z europejskimi standardami. Obsługujemy zaplecza magazynowe firm na terenie całej Polski i wielu innych krajów europejskich.

Doradztwo i wsparcie

Służymy doradztwem i pomocą w zakresie realizowanych prac, ponieważ miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klienta, na które pracuje doświadczona i wykwalifikowana kadra kierownicza i techniczna, świadcząc usługi w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych produktach prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym lub jednym z naszych przedstawicieli. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz przygotujemy kompleksową ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Misja firmy

Naszą misją jest - Kreowanie innowacyjnych konstrukcji hal i namiotów, które pomagają inwestorom szybko i efektywnie realizować ich cele biznesowe.

INNOWACYJNOŚĆ

  •  W tworzeniu nowych produktów
  •  W rozwoju firmy
  •  We współpracy z klientami
  •  W sposobie myślenia pracowników

odpowiedzialność

  •  Za bezpieczeństwo użytkowników
  •  Za niezawodność naszych produktów
  •  Za terminowość dostaw i jakość obsługi
  •  Za relacje z partnerami i ich rozwój
  •  Za środowisko naturalne
  •  Firmy za pracowników i pracowników za firmę
_ _ _