Hangary dla samolotów

Hangary lotnicze

W hangarach lotniczych firmy HugeHalls bez problemu zmieści się samolot, szybowiec czy helikopter. Nasze budynki sprawdzą się zarówno w lotnictwie cywilnym jak i wojskowym, są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju statków powietrznych. Do dyspozycji oddajemy gotowe propozycje hal lotniczych o różnych wymiarach czy rozstawie przęseł. Chętnie też podejmiemy się niestandardowego zlecenia, zaczynając od zaprojektowania hali a kończąc na postawieniu profesjonalnej konstrukcji.

W przypadku potrzeby pomieszczenia w hangarze więcej niż jednego samolotu istnieje możliwość połączeniu kilku hangarów w dowolną konstrukcję. Dodatkowym ułatwieniem przy wprowadzaniu i wyprowadzaniu garażowanych samolotów będzie zamontowanie szerokiej bramy.

Proponujemy konstrukcje wykonane z profili aluminiowych i stalowych o dwu lub wielospadowym kształcie zadaszenia. Poszycie ścian jest wykonane z PVC, blachy lub płyty warstwowej, poszycie dachu tworzymy głównie z PVC.

Nasz hale hangarowe powstają z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i stanowią idealną ochronę dla maszyn latających. Dzięki technologii wykonania nasze hangary doskonale radzą sobie zarówno przy ochronie samolotów jak i czynnościach magazynowych. Poza samymi maszynami jest to oczywiście doskonałe rozwiązanie dla całego personelu obsługującego samoloty. Zwiększa komfort pracy w porównaniu do napraw czy innych czynności wykonywanych na dworze, zwłaszcza w okresie zimowym.

Hale namiotowe idealnie sprawdzają się jako hangary, a w dodatku są znacznie bardziej ekonomiczną alternatywą dla budownictwa tradycyjnego. Ekonomiczny budynek wcale nie oznacza, że rezygnuje się z bezpieczeństwa. Konstrukcje HugeHalls spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Kolejnymi niezaprzeczalnymi atutami jest tempo budowy takiego hangaru, maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz niskie koszty utrzymania. Z racji typu konstrukcji nie wymagają specjalnie przygotowanych fundamentów. Jedynym warunkiem do wzniesienia namiotowego hangaru lotniczego jest twarde stabilne podłoże. Na hangary marki HugeHalls udzielamy długoletniej gwarancji.

KONSTRUKCJA HALI LOTNICZEJ

Oferujemy dużą elastyczność doboru odpowiedniej wielkości hali z uwagi na to iż elementy są modułowe. Klient swobodnie może ustalić długość hali.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Nasze hale tworzymy tylko ze sprawdzonych materiałów i źródeł. Standardowo wykorzystujemy stal oraz aluminium. Poszycie dachu, ścian w większości wykonujemy z mocnego PVC.

OCHRONA PRZED NIESPRZYJAJĄCĄ POGODĄ

Hangar lotniczy to ochrona przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Poza tym jest to doskonała przestrzeń do prac konserwacyjnych czy naprawczych.

wymiary

Szerokość

od 8 m do 40 m

Długość

dowolna

Wysokość ścian

dowolna

CECHY HAL LOTNICZYCH HUGEHALLS

Jakość wykonania

Produkując hale lotnicze wykorzystujemy wyłącznie materiały najlepszych polskich producentów i bardzo dokładnie sprawdzamy ich jakość. Potwierdzeniem tego jest zgodność z normą EN-1090-2 oraz certyfikat CE.

Gwarancja bezpieczeństwa

Każda nasza hala lotnicza jest dopasowana do obowiązujących norm obciążeń śniegowo-wiatrowych. Tym samym gwarantujemy, że nasze hangary są bezpieczne i są obiektami całorocznymi.

Krótki czas realizacji

Czas potrzebny do realizacji i postawienia hali zaczyna się już od 30 dni od momentu złożenia zamówienia i zależy od naszej dostępności w danej chwili. Ustawieniem hali zajmuje się profesjonalny zespół montażowy HugeHalls.

Oryginalność

Szeroki zakres elementów wyposażenia czy możliwość naniesienia indywidualnej grafiki na hangar pozwalają nam dostarczyć rozwiązanie dopasowane pod konkretnego Klienta, spełniając nawet najtrudniejsze wymagania.

JAK WYGLĄDA PRODUKCJA HANGARÓW LOTNICZYCH?

Poznajemy oczekiwania

1
Powodzenie projektu zależy od spełnienia oczekiwań Klienta, dlatego na samym początku skupiamy się na dokładnym określeniu celów i funkcji hali. Wszystkie informacje zawieramy w profesjonalnej dokumentacji projektu.

Przedstawienie propozycji

2
Następnie przeprowadzamy dokładne obliczenia, symulacje i wybieramy kilka propozycji, które rekomendujemy Klientowi i wspólnie wybieramy ostateczną wersję, którą przekazujemy do produkcji.

Produkcja

3
Wytwarzamy wszystkie elementy konstrukcyjne oraz dokładnie sprawdzamy jakość ich wykonania. Tak przygotowane elementy są przekazywane do transportu i dostarczane na miejsce docelowe hali

Ustawienie hali lotniczej

4
Po dostarczeniu elementy są rozkładane a profesjonalny zespół montażowy zajmuje się ustawieniem całej konstrukcji. Finałem prac jest oddanie hali do użytku.

Gwarancja i serwis

5
Zapewniamy wsparcie naszym Klientom poprzez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Chętnie służymy pomocą na każdym etapie współpracy.
_ _ _