Hala namiotowa producent

Hala namiotowa producent

Hale namiotowe coraz częściej wykorzystywane są jako budynki tymczasowe w razie zapotrzebowania na różnego rodzaju pomieszczenia takie jak: magazyny, biurowce czy np. stajnie dla koni.

Koszt takiej hali namiotowej w zależności od wymiarów i parametrów może być wysoki, aby zminimalizować koszty warto zastanowić się nad zakupem hali bezpośrednio u producenta.Główną zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście niższy koszt. Pomijamy pośredników, którzy aby zarobić muszą doliczyć marżę. W zależności od firmy może wynosić ona nawet 50% wartości hali.

Producent hali zatrudnia w swojej kadrze odpowiednio wyszkolonych pracowników, którzy bez większego problemu pomogą klientowi dobrać odpowiednią dla niego halę. Często jest to przewaga nad pośrednikiem, gdyż nie mają oni wystarczającej wiedzy technicznej i nie są w stanie w pełni pomóc klientowi. Producent powie nam na co zwrócić uwagę przy wyborze produktu.

Produkcja hal pełną parą.

Naturalnym jest fakt że lubimy wiedzieć co kupujemy. Często zakup u pośrednika to zakup produktu z katalogu którego nie jesteśmy w stanie ocenić. W przypadku zakupu hali namiotowej bezpośrednio u producenta możemy zobaczyć jak owy produkt wygląda, dotknąć materiału, zobaczyć jego konstrukcję i przekonać się do niego.

Przy wyborze hali namiotowej zwracamy uwagę na czas realizacji. Producent ma określony zakres czasowy do produkcji hali i zamawiając towar u niego mamy pewność wyprodukowania hali w danym czasie. W przypadku pośredników ten czas może się znacznie wydłużyć.

Gwarancja na hale namiotowe

Jedną z najważniejszych parametrów jakie wpływają na wybór produktu poza ceną i jakością jest gwarancja. Wiele firm otwiera się na chwilę i w sytuacji wystąpienia usterki mamy problem z wyegzekwowaniem czegokolwiek od firmy, która już nie istnieje. Producent nie zamknie działalności z dnia na dzień.

Podsumowując kupując halę namiotową bezpośrednio u producenta mamy niższą cenę, precyzyjne informację o produkcie, szybszy czas realizacji oraz pewność gwarancji

_ _ _