Hale jeździeckie i ujeżdżalnie

Kryte ujeżdżalnie

W miesiącach zimowych, z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, krótkie i chłodne dni aktywność jeździecka przenosi się do hal. Funkcjonalność i bezpieczeństwo to dwie podstawowe wartości, które powinna spełniać kryta ujeżdżalnia koni.

Z uwagi na rosnącą tendencję zainteresowania jeździectwem i zapytania od Klientów do naszej oferty wprowadziliśmy hale dedykowane pod ujeżdżalnie. Jest to tańsza i szybsza alternatywa w porównaniu do stałych murowanych obiektów. Ujeżdżalnie koni zapewniają możliwość treningu w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze roku. Co ważne, nasze hale mogą być dowolnie rozbudowywane lub skracane w zależności od potrzeb Klienta. Oferujemy także dodatkowe elementy wyposażenia.

Dzięki zadaszeniu hali ujeżdżeniowej eliminujemy problem słabego podłoża i błota pojawiającego się po opadach deszczu. Podobnie ma się sprawa z opadami śniegu, i zwiększeniem ryzyka że koń się poślizgnie. Hale jeździeckie latem powinny być dobrze wentylowane, tak aby zwierzęta i ludzie nie odczuwali upału. Hale dla koni powinny zapewniać zwierzętom poczucie bezpieczeństwa oraz ulgę od różnego rodzaju owadów, które są dla koni bardzo uciążliwe.

Hala dla koni

Kryta ujeżdżalnia to rozwiązanie dedykowane raczej pod większą ilość zwierząt albo dla osób chcących w najbliższym czasie zwiększyć stan posiadania z kilku koni do kilkunastu. W naszych halach z powodzeniem mogą odbywać się zawody jeździeckie.

Dobra ujeżdżalnia powinna posiadać odpowiednie wymiary np. 20 x 60 m, które zapewnią swobodę ruchu zwierzętom. Niezaprzeczalnie ważne są także materiały wykonania, które powinny przepuszczać jak najwięcej światła dziennego i tym samym zmniejszać zużycie energii elektrycznej. Hala dla koni powinna być obiektem przystosowanym do zajęć nauki jazdy konnej czy zawodów sportowych. Doskonale rozumiemy te aspekty, dlatego stawiamy na bezpieczeństwo i wytrzymałość produkowanych przez nas budynków. Jeżeli pojawi się konieczność magazynowania jakiś rzeczy bądź siana dla zwierząt polecamy nasze hale rolnicze.

Ujeżdżalnie dla koni od HugeHalls

Decydując się na zakup ujeżdżalni poza kwestiami finansowymi należy zadbać o bezpieczeństwo. Dlatego warto skorzystać z oferty sprawdzonego producenta hal namiotowych. Nasze ujeżdżalnie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i bezpieczeństwo. Staramy się aby realizacja zlecenia przebiegała w możliwie najszybszym tempie z najwyższą jakością finalną produktu. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, zaczynając od profesjonalnego doradztwa, a kończąc na oddaniu hali do użytku.

KONSTRUKCJA UJEŻDŻALNI

Hale ujeżdżeniowe firmy HugeHalls są szybkie w montażu i demontażu, można je dowolnie skracać lub wydłużać, co zapewnia dużą elastyczność i jest zdecydowaną zaletą w porównaniu z tradycyjnymi, murowanymi budynkami.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Przy produkcji hali dla koni zwracamy uwagę na bezpieczeństwo użytych materiałów, korzystamy tylko z produktów sprawdzonych polskich producentów.

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY

Do Państwa dyspozycji oddajemy gotowe konfiguracje hal wykonane ze stali i aluminium. Poszycie dachu oraz ścian w większości wykonane jest z mocnego PVC. Chętnie podejmujemy się niestandardowych rozwiązań, tworząc produkty szyte na miarę.

WYMIARY

Szerokość

od 8 m do 40 m

Długość

dowolna

Wysokość ścian

Od 3 do 6m

CECHY NASZYCH PRODUKTÓW

Wysokiej klasy wykonanie

Każdy projekt wykonujemy z należytą starannością, czego potwierdzeniem jest certyfikat CE oraz norma EN-1090-2. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie i funkcjonalność ujeżdżalni.

Bezpieczeństwo użytkowania

Bezpieczeństwo konstrukcji to najważniejsza cecha hal dla koni. Każdą realizację dopasowujemy do danej strefy śniegowo-wiatrowej poprzez dobór odpowiednich materiałów i konstrukcji.

Szybka realizacja

Hala ujeżdżeniowa dla koni jest dużo szybsza w realizacji niż standardowy murowany budynek. Potrzebujemy maksymalnie 60 dni od momentu zamówienia do oddania konstrukcji do użytku.

Możliwość personalizacji

Oferując naszym klientom możliwość nanoszenia projektu graficznego na halę, dodatkowe wyposażenie czy różne konfiguracje sprawiamy, że poza podstawowymi wartościami, hala będzie komfortowym miejscem dla koni i ich opiekunów.

PROCES PRODUKCJI

Ustalenie potrzeb Klienta

1
Na początku przeprowadzamy rozmowę, której celem jest ustalenie konkretnych funkcji, które ma spełniać hala. Wtedy też ustalamy, gdzie hala będzie się znajdowała i dzielimy się naszym doświadczeniem z Klientem.

Przedstawienie propozycji

2
W następnym etapie zespół projektowy zapoznaje się z dokumentacją, wykonuje symulacje, analizy i obliczenia. Efektem prac jest przedstawienie Klientowi kilku konkretnych propozycji i wspólne ustalenie najbardziej dopasowanej wersji.

Produkcja ujeżdżalni

3
Wybrana wersja hali trafia na produkcję, gdzie zajmujemy się stricte produkcją hali dla koni, podczas tego etapu dokładnie weryfikujemy jakość wykonania wszystkich elementów.

Montaż i oddanie hali

4
Elementy konstrukcyjne są dostarczane na miejsce docelowe hali gdzie profesjonalny zespół zajmuje się ustawieniem hali i przekazaniem jej do użytku.

Gwarancja i serwis

5
W trosce o naszych Klientów oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
_ _ _