Hale aluminiowe

Hale o konstrukcji aluminiowej

Do dyspozycji klientów oddajemy hale namiotowe o konstrukcji aluminiowej, które są bardzo mobilne i łatwe w montażu. Ich konstrukcja jest przeznaczona do eksploatacji w normalnych warunkach pogodowych, w okresie kiedy nie występują wzmożone opady śniegu.

Nie oznacza to w żadnym wypadku, że konstrukcja aluminiowa łatwo ulega zniszczeniom. Podstawą dla nas jest bezpieczeństwo, dlatego produkowane w naszym zakładzie budynki wykonane są z najwyższej jakości i trwałości materiałów. Hale stalowe w przeciwieństwie do hal aluminiowych nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych uwarunkowań.

Hala aluminiowa

Hala namiotowa ze stelażem aluminiowym idealnie nadaje się na różnego rodzaju spotkania, wystawy. Budynki tego typu można bez większych problemów wydłużać i dzielić co sprawia, że ich zastosowanie jest naprawdę spore. Niepodważalną zaletą hal wykonanych z aluminium jest możliwość ich demontażu i ponownego złożenia w innym miejscu. Więc w razie chęci odsprzedaży po pewnym okresie czasu użytkowania nie ma z tym najmniejszego problemu.

Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów. Hala aluminiowa nie tylko odznacza się lekkością i łatwością montażu, ale także bardzo długą żywotnością. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu, oferowane przez nas hale są wykonywane z wysokiej jakości materiałów i półfabrykatów, a budowa wykonywana szczegółowo, dzięki sprawdzonej dokumentacji technicznej, która spełnia m.in normy EUROCODE.

W realizacji zamówienia na hale aluminiową pomocny może okazać się nasz konfigurator hali, do skorzystania z którego zachęcamy.

PARAMETRY HAL ALUMINIOWYCH

Nasze hale produkujemy dbając przede wszystkim o żywotność i bezpieczeństwo konstrukcji. Co ważne hala nie wymaga stosowania fundamentów, co obniża koszty planowanej inwestycji.

Hale namiotowe ze stelażem aluminiowym lub aluminiowo- stalowym stosowane są głównie jako hale sezonowe, ale przy odpowiednio dobranych parametrach mogą również służyć jako obiekty całoroczne.

ŁATWE W MONTAŻU

Dzięki swojej lekkiej konstrukcji hale mogą być bardzo szybko montowane lub demontowane.

KONFIGUROWALNE

Możliwość wyposażenia ścian i/lub dachu w estetyczne okna wykonane z przezroczystej folii, która przepuszcza znacznie więcej światła słonecznego - ilość i układ okien do indywidualnego uzgodnienia.

WYTRZYMAŁE

Poszycie wykonane z materiału PVC o grubości 650 g/m2 z certyfikatem trudnopalności lub w opcji - 800 g/m2 z materiału OPAK (który nie przepuszcza promieni słonecznych)..

dostępne wymiary hal

Szerokość

OD 6m do 20 m

Długość

nieograniczona

Wysokość ścian

od 4 do 6m

PROCES PRODUKCJI HAL STALOWYCH

1. Zrozumienie wymagań

Proces realizacji rozpoczyna się podczas pierwszego kontaktu z Klientem. Naszym podstawowym zadaniem jest wtedy rozpoznanie potrzeb i celów, które Klient ma do zrealizowania.

2. Sporządzenie propozycji

W oparciu o wyżej wymienione informacje przygotowujemy propozycję konfiguracji i razem z Klientem ustalamy najbardziej dopasowaną halę. Przy projektowaniu kierujemy się dokładnymi obliczeniami oraz symulacjami, które zapewniają wysoką wytrzymałość i powodzenie całego projektu.

3. Realizacja

Projekt hali trafia do produkcji, gdzie skrupulatnie wykonujemy każdy element, dbając o wysoką jakość i bezpieczeństwo. Każdy etap produkcji jest nadzorowany przez doświadczony zespół specjalistów.

4. Montaż i instalacja

Po wytworzeniu wszystkich elementów dostarczamy je na wcześniej ustalone miejsce i zajmujemy się montażem, czyli ostatnim etapem budowy.

5. Serwis i gwarancja

W skład naszej oferty wchodzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

skontaktuj się

Szymon
Lewandowski
Przedstawiciel Handlowy
_ _ _