Projekt hal namiotowych

Projekt hal namiotowych

W firmie HugeHalls Group S.A. prowadzimy kompleksowe działania, mające na celu przeprowadzić naszego klienta w pełni bezpiecznie i płynnie od samego początku współpracy do zakończenia inwestycji. Żeby tak się stało potrzebny jest projekt budowlany hali przygotowany przez najlepszych specjalistów. Nasz oferta to między innymi:

  • projekt hali stalowej
  • projekt hali produkcyjnej
  • projekt hali magazynowej
  • projekt hali sportowej
  • projekt hali namiotowej
  • projekt hali warsztatowej
  • projekt hali z płyty warstwowej
  • projekt hali przemysłowej

Projekt hali niezależnie od jej zastosowania powinna wykonać firma, która posiada doświadczenie w tego typu realizacjach. Nie warto stawiać na szali bezpieczeństwa i niskich kosztów jakie mogą próbować oferować firmy bez doświadczenia. Na naszym rynku jest kilka sprawdzonych firm dbających o najmniejsze szczegóły.

PROCES PROJEKTOWANIA HALI

Wykonanie dobrego projektu rozpoczyna się w momencie rozmowy z klientem. Bez poznania jego oczekiwań, specyfiki branży czy miejsca, w którym będzie stała hala nie jesteśmy w stanie wybrać najlepszego dla niego rozwiązania. Oczywiście posiadamy gotowe projekty hal, jednak każde zlecenie ma swoją specyfikę, którą należy poznać aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. HugeHalls Group S.A. posiada własny dział projektowo-konstrukcyjny oraz graficzny. Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszych programów do projektowania konstrukcji stalowych 3D.

Konstrukcje stalowe projektujemy według eurokodów, zgodnie z wymaganymi normami PN-EN 1990 i PN-EN 1991. Projekt konstrukcji hali obejmuje opis techniczny (z zestawem obliczeń statystycznych) i komplet rysunków konstrukcyjnych hali z fundamentami.

Każdemu przedsiębiorcy zależy na czasie. Jest to w pełni zrozumiałe z tego względu staramy się aby nasze projekty powstawały w możliwie najkrótszych terminach, a już bezsprzecznie terminowo.

Zlecenie zaprojektowania hali nie wymaga od Państwa świadomości materiałów czy typu dachu jaki ma zostać zastosowany. Wynika to z prostego faktu, którym jest to, że pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Bazując na tysiącach realizacji oraz przedstawione wymagania jesteśmy w stanie doradzić korzystne rozwiązania.

Czas realizacji zlecenia jest różny i zależy od skomplikowania projektu. Co tyczy się natomiast montażu w docelowym miejscu, staramy się aby był przeprowadzony w jak najkrótszym czasie i zamykał w kilku tygodniach.

Jednym z podstawowych czynników decydujących o atrakcyjności oferty jest jej cena. Dbamy o zachowanie konkurencyjności i w tym aspekcie. Na koszty składa się cały proces inwestycji, posadzki czy montażu.

WYKONANIE PROJEKTU

Przy projektowaniu hali magazynowej, przemysłowej, sportowej czy każdej innej wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Stal o klasie wytrzymałości S700 czy poszycia ścian i dachów wykonane z odpornych, grubych plandek PVC to jedne z podstawowych elementów składających się na projekt. Wykorzystujemy również płyty warstwowe oraz blachy.

Ciągły rozwój i stosowanie nowych technologii jak roboty spawalnicze czy zgrzewarki wysokiej częstotliwości, pozwala utrzymać produkcję na bardzo wysokim poziomie co skutkuje spełnieniem wszelkich norm UE i otrzymaniem certyfikatu CE.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na hale z płyty warstwowej

ZALETY KORZYSTANIA Z HAL NAMIOTOWYCH

Hale namiotowe to idealna alternatywa dla ciężkiego budownictwa. Pozwalają na łatwe skalowanie biznesu, bez ogromnych nakładów finansowych. Idealnie sprawdzają się w wielu gałęziach gospodarki. W halach HugeHalls Group S.A. odbywają się rozgrywki sportowe, magazynowane są towary oraz prowadzona jest produkcja przemysłowa na dużą skalę. Omawiane rozwiązanie z roku na rok zyskuje większą popularność. Dzięki swojej elastyczności i dopasowaniu do różnych funkcjonalności znajdują nowych nabywców w krajach całej Europy. Jeżeli powyższe informacje na temat procesu projektowego hal namiotowych okazały się dla Państwa interesujące, zachęcamy do kontaktu.

_ _ _