Imprezowe - party

Namioty imprezowe są przeznaczone na różnego rodzaju wydarzenia typu: bankiety, wystawy, imprezy kulinarne, imprezy promocyjne lub inne imprezy plenerowe.

Namioty ze spiczastymi dachami są również idealne na stylowe prywatne okazje. Dzięki różnym rozmiarom i kształtom namiotów możesz je ustawiać pojedynczo lub razem w różnych miejscach, tworząc interesującą całość. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować namioty, które są idealnie dostosowane do twoich potrzeb.

Namiot jest standardowo wyposażony w przesuwane zasłony po każdej stronie. Wybrane ściany mogą mieć okna. Poszycie z PVC ma klasyczny biały kolor. Dach jest wykonany z nieprzezroczystego PVC. Wysokość ściany bocznej jest taka sama dla wszystkich wymiarów: 2,2 m.

Rozmiary:  6 m x  6 m

 

Przykładowe przeznaczenie:

Namioty imprezowe

Przy planowaniu wydarzenia kulturalnego, rozrywkowego lub targów świetnie sprawdzają się nasze hale imprezowe. Polecamy również przeszklone lub zabudowane namioty na imprezy.Proponujemy prostokątne i kwadratowe pawilony wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne PVC. Doskonale sprawdzą się one także jako namioty bankietowe i weselne.

Niezależnie czy mowa jest o hali czy namiocie imprezowym podstawą naszej działalności niezmiennie jest dostarczanie na rynek w pełni bezpiecznych i funkcjonalnych przestrzeni halowych. Korzystając z naszych konstrukcji w przeznaczonych do tego warunkach mogą być Państwo pewni stabilności i wysokiej estetyki.

Namioty na wesele

Z kolei przy tworzeniu komfortowej przestrzeni, w której goście będą mogli skorzystać z poczęstunku lub potańczyć, polecamy nasz namiot imprezowy. W ostatnich latach obserwujemy rosnącą tendencję do organizowania przyjęć ślubnych na świeżym powietrzu. Aby zapewnić gościom odpowiedni komfort i osłonić ich przed kaprysami pogody zapraszamy do sprawdzenia naszych namiotów weselnych i bankietowych. Każdy z nich opiera się na stalowych i aluminiowych profilach, przez co jest stabilny i bezpieczny. Namiot na wesele może być świetną alternatywą dla budynków murowanych nie tylko w lato. Jest genialną opcją dla ludzi, którzy chcą przeżyć swój ślub w plenerze. Możliwość rozstawienia namiotu weselnego na wielu podłożach sprawia, że wybór miejsca w którym ulokujemy weselników jest tak naprawdę ograniczony tylko przez naszą wyobraźnię.

Ślub i wesele, to wydarzenia które pamięta się do końca życia, nasze namioty weselne ochronią Państwa wspomnienia od możliwych ewentualnych niekorzystnych zdarzeń pogodowych. Namioty tego typu można spokojnie wykorzystywać w kolejnych latach przy okazji rocznic, czy innych wydarzeń rocznicowych. Natomiast dla firm zajmujących się organizacją ślubów i wesel, na pewno warto zwrócić uwagę na wygląd poszycia oraz żywotności konstrukcji. Decydując się na nasze namioty, zyskuje się zarówno estetykę jak i produkt, który przy odpowiednim użytkowaniu przetrwa wiele lat.

Namioty eventowe

Organizacja eventów potrafi być dużym wyzwaniem i obciążeniem dla budżetu zwłaszcza gdy impreza odbywa się kilka razy w roku i za każdym razem trzeba wynajmować nowe pomieszczenia. W takim wypadku, ale również przy mniejszej intensywności oraz skali warto rozważyć zakup namiotów eventowych. Niezaprzeczalnie dużą zaletą hal eventowych jest ich relatywnie niska cena oraz czas realizacji. Dzięki sposobowi budowy nie będzie problemu z umiejscowieniem sceny czy oświetlenia. Raz zbudowany namiot imprezowy przeżyje niejeden sezon, a w razie czego, z racji dużego popytu nie będzie problemu z jego odsprzedażą.

Namioty wystawowe

Wystawiasz się na targach promocyjnych albo jesteś organizatorem tego typu wydarzenia? Jeżeli tak, to warto zainteresować się firmą produkującą namioty wystawowe najwyższej jakości, doskonale dopasowane do wymogów klienta. Wystawy i targi branżowe to idealne miejsce, by zaprezentować swoje produkty lub usługi. Dobrze zrobić to z jak najlepszej strony, a stoisko pod namiotem marki Hugehalls to sprawdzone rozwiązanie i gwarancja bezpieczeństwa.

Namioty gastronomiczne – bankietowe

Niezależnie czy to niewielka impreza lokalna czy wydarzenie ogólnokrajowe, zawsze na tego typu wydarzeniach istnieje możliwość kupna jedzenia i picia. Zimą w namiotach gastronomicznych oferuje się ciepłe napoje i dania, a latem napoje chłodzące i pożywne posiłki. Namiot gastronomiczny musi być przystosowany do obsługi i przepływu dużej ilości osób. Doskonale to rozumiemy i właśnie dlatego oferujemy różne rodzaje namiotów pod indywidualne zamówienia klientów. Oczywiście w parze z dobrą zabawą, jedzeniem i piciem pod dachem chroniącym od deszczu czy promieni słonecznych idzie bezpieczeństwo.

Imprezowe - party

Przedstawiamy kompleksową ofertę hal stalowych o szerokiej gamie zastosowań, które są dużo tańszą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Przeprowadzamy Klientów przez cały proces budowy hali stalowej, od dobrania takich parametrów jak wymiary, elementy konstrukcji, obciążenie śniegowo-wiatrowe aż po montaż i serwis pogwarancyjny.
Swój proces produkcyjny opieramy na kilkunastu latach doświadczenia i stałym rozwoju zgodnie z normami zarówno Polskimi jak i Europejskimi. Ponadto stawiamy na rzetelność we współpracy dbając o takie aspekty jak terminowość, jakość wykonania, transparentność i bezpieczeństwo. Zapewniamy, że nasza hala stalowa sprosta wysokim oczekiwaniom Klienta. Jesteśmy tego pewni gdyż posiadamy własny zespół projektowy, który sprawdził się przy niejednej realizacji.

Hale w zależności od przeznaczenia mogą być wyposażone w bramę segmentową, rolowaną lub dwuskrzydłową oraz dodatkowe drzwi ewakuacyjne. W poszyciu hali mogą być wykonane okna z transparentnej folii PVC oraz otwory wentylacyjne.

Hale o konstrukcji stalowej to idealne rozwiązanie dla osób wymagających bezpieczeństwa niezależnie od pory roku. Tego typu budynki doskonale sprawdzą się jako obiekty sportowe czy rolne. Zastosowanie konstrukcji stalowej jest tańsze od tej wykonanej w aluminium. Namioty i hale o konstrukcji stalowej odznaczają się wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz wykazują bardzo długą żywotność, przez co znajdują swoje zastosowanie nawet w przemyśle.

Hale stalowe firmy BEST-POL znalazły nabywców w całym kraju i Europie. Zależnie od potrzeb inwestorów służą jako magazyny, hale produkcyjne, miejsca do zajęć sportowych, hangary czy hale rolnicze.

Parametry hal stalowych

Dbamy o to, aby nasze hale stalowe produkowane były w oparciu o wysokie parametry mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i żywotność.

Co ważne, hale stalowe to obiekty całoroczne i nie wymagają odśnieżania ani dodatkowego ogrzewania w okresie zimowym.
1. Wytrzymałe i trwałe
Konstrukcja jednonawowej kratownicy cynkowanej ogniowo, obliczonej na maksymalne obciążenia śniegowo-wiatrowe zgodnie z normami EUROCODE.
2. Dwie konstrukcje
Konstrukcja dachu może być dwu- lub wielospadowa.
3. Konfigurowalne
Poszycie standardowej hali namiotowej wykonane jest w całości z grubego materiału PVC. Ściany hali można także wykonać z blachy trapezowej oraz płyty izolacyjnej.
4. Certyfikowane
Hale produkowane zgodnie z normą EN 1090-2
i posiadające certyfikat CE.

Dostępne wymiary hal

Szerokość
8 m do 40 m
Długość
Nieograniczona
Wysokość ścian
Od 3 do 6 m

Proces produkcji hal stalowych

1. Rozpoznanie oczekiwań klienta
Poszycie standardowej hali namiotowej wykonane jest w całości z grubego materiału PVC. Ściany hali można także wykonać z blachy trapezowej oraz płyty izolacyjnej.
2. Przygotowanie konkretnych konfiguracji
W oparciu o przekazane wymagania ze strony Klienta przygotowujemy propozycje konfiguracji hali stalowej i wspólnie ustalamy najbardziej dopasowaną wersję. Projektując halę, kierujemy się obliczeniami oraz dokładnymi symulacjami, które zapewniają wysoką wytrzymałość hali
i powodzenie całej realizacji.
3. Przekazanie projektu do produkcji
Wybrana konfiguracja trafia do naszej fabryki, gdzie każdy element realizujemy z największą dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Nad sprawnym przebiegiem produkcji w każdym jej etapie czuwa doświadczony zespół specjalistów.
4. Dostawa i montaż hali
Po wytworzeniu elementy konstrukcji dostarczane są na wcześniej ustalone miejsce i przystępujemy do ostatniego etapu budowy hali stalowej czyli montażu.
5. Gwarancja i serwis
Nasza oferta obejmuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aby hala stalowa zawsze spełniała potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Zastosowanie hal stalowych

1. Magazynowa
Całoroczny, w pełni
funkcjonalny magazyn.
2. Przemysłowa
Tańsza alternatywa dla 
murowanej hali produkcyjnej.
3. Rolnicza
Chlewnie, kurniki, garaże
dla maszyn, magazyny płodów rolnych.
4. Lotnicza
Doskonałe garaże dla samolotów i innego sprzętu lotniczego.
HUGEHALLS Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa PL
NIP: PL 527 290 82 13
Regon: 384488283
Spółka zarejestrowana w KRS pod Nr 0000816110 
przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy 
XII Wydział Gospodarczy w Warszawie
Kapitał zakładowy - 150 000 PLN wpłacony w całości
PLN: PL95 1240 1415 1111 0010 9359 3501
EUR: PL37 1240 1415 1978 0010 9359 3875
USD: PL83 1240 1415 1787 0010 9359 4061
Bank: PeKaO S.A. BIC/SWIFT: PKOPPLPW